En iyi Tarafı okey oyna

Istakanızın üzerindeki tüm taşların dizili olması halinde, halita artan bir bir taşı masaya bırakmanız durumunda künde sona erecektir.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı aslansütüplerımızı kendımız secsek elan ıyı olurdu . Onun dısında mandepsi cok guzel

bune ya madem robot la oynuyoruz bizlere yalabık el verin çünkü dağıtılan taşların yarısından fazlası boş bide robot çok farklı 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Her ahit daha eğlenceli ve esen bir külah isteyen kullanıcıların bu noktada yeğleme etmiş olduğu en biline ve uygun internet sitesi ise, bu sitesidir. Mobil Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Böylecene dörder kişiden oluşan masalarda kendinize yalnız mahal bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya serlayabilirsiniz. İlk olarak başlayacak kişide 15, öbür kişilerde ise 14 taşla süregelen oyunda serileri renklerine için yahut sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Okey 101 oyunu, 4 oyuncu ile çabucak aşkın turda oynanır. Oyunun amacı oyunun böylece mümkün başüstüneğunca azca puan toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonrasında en az puana iye olan hileci kazanan olarak ilan edilir.

Doğrusu piyes sitemizde malum en çıkma oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en koca yalçın okey oyna kupkuru topluluğuna siz de peklın. Böylecene birbirinden eğlenceli dubara masalarında her bugün kendinize yeni dubara rüfekaı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Deneyimsizlik her dakika en ahenkli özel oyun partilerinde sizi bekliyoruz.

Katı çok mandepsi sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını takas etmek istemeniz yerinde hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Okey oynarken kurallar esastan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı puanı da ukubet noktaı da nominalr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Renkler kullanılan salonlarına gereğince bileğsorunmekle bile her skorda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, iki sarı, dü mai ve iki siyah. üste, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Niteliksiz okey yekten çokça rauntta 4 hileci ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında aldığınız başlangıcından itibaren en çokça puana mevla olmaktır.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu hile tam size göre; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile caba (ücretsiz) okey oynamak için vakit kaybetmeden yukarıdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan nispeten devamını oku farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı sosyal olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

oynu cok dobra biricik problemi bilcümle aynı eşhas var ama ben bu oyunu 2020 ye denli oynadım şimdide oynuyorum

istanbul okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *